LAYALI Bratislava 2


Layali Bratislava /v preklade z arabčíny bratislavské noci/ je projekt, ktorý v druhom roku svojej existencie prináša slovenskému publiku a orientálnej tanečnej scéne výnimočnú príležitosť zažiť workshopy a show s jedinečným zahraničným hosťom pôvodom z Káhiry: s Dalidou Galy.

WORKSHOPY: sa uskutočnia dňa 07.06.2014 /sobota/

10:00 – 12:00 Dalida Galy – orientálna egyptská technika – zameriame sa na techniku bokov a koordináciu pohybov bokov s elegantnosťou a ladnosťou rúk.

12:30 – 14:30 Dalida Galy – tarab – choreografia s využitím techniky predchádzajúceho semináru – ako interpretovať tarab, ako vyjadriť emóciu vychádzajúcu z hudby. Videli ste tancovať niekedy Egypťanku? Cítili ste ako sa ponorila do hudby a splynula s ňou? Z vlastnej skúsenosti viem, že vás autentickosti orientálneho tanca nenaučí nik iný tak, ako rodilý Arab.
/úroveň je pre stredne pokročilé tanečnice a vyššie/

Cena za jeden workshop: 26Eur
Cena za dva workshopy: 42Eur

Miesto konania workshopov: UNI – Univerzálny dom tanca, 1. poschodie Obchodného domu TERNO, Pekná cesta 2/A, Bratislava – Krasňany

GALASHOW: sa uskutoční 07.06.2014 /sobota/
od 19:00 v Nemeckom kultúrnom dome, Bratislava-Rača

Lístky: 8Eur
Lístky pre deti do 12rokov: 4Eur

Dalida Galy je nádherná tanečnica pôvodom z Káhiry, žijúca v Taliansku. Dalida predstavuje pravú esenciu orientálneho tanca – čistý klasický elegantný egyptský štýl. Učila sa od 15tich rokov od najlepších egyptských master-class učiteľov a je osobným chránencom Aidy Nour. V súčasnosti má pred sebou sľubnú medzinárodnú kariéru a začína učiť na najprestížnejších egyptských i európskych festivaloch. Máte možnosť zažiť dva úžasné workshopy s vychádzajúcou hviezdou a veľmi milou mladou ženou, ktorá rozumie západu i východu.

———————————————————————
Registrácia na WS/show :

zaghareet.daniela@gmail.com
———————————————————————